Переводы любой сложности

Переклад з мови окупанта на солов’їну

Лагідна українізація вашого бізнесу

З 16 липня 2022 року всі українські сайти мають врешті-решт стати українськими. Це черговий етап впровадження закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Якщо за замовчуванням сайт завантажується якоюсь іншою мовою, на вас чекає штраф до 8 400 гривень. За повторне порушення — до 11 900 гривень. Але ж ми з вами розуміємо, що справа не в грошах, чи не так?

Російські ракети поставили крапку в мовному питанні. Коли окупанти, знищивши Маріуполь, насамперед змінюють букви на в’їзді в місто, щоби там у жодному разі не було «Маріуполя», а тільки «Мариуполь», то будь-кому стає зрозуміло: мова має значення. До 24 лютого ще можна було знайти собі якісь виправдання (але чи варто було?). Тепер же вести в Україні бізнес російською — це не просто порушення «мовного закону». Це неетично та негігієнічно.

Але чому би просто не загнати всі ваші тексти в Google Translate? Тим паче що копійчані перекладачі із бірж фріланса здебільшого саме так і зроблять.

Онлайн-сервіси — чудова річ, коли треба пригадати слово, що зовсім вилетіло з голови. Або загалом зрозуміти, про що мова на сторінці французькою. Лише мить — і готово! Проте довіряти машині повномасштабну роботу над текстом як маркетинговим інструментом — собі дорожче. І не тільки тому, що вона може легко запропонувати вам щось на кшталт «нема вже сечі терпіти ці борошна».

Навіть коли позбутися всіх очевидних конфузів, автоматично перекладений і вичитаний текст однаково виглядає кострубато. Його важко читати, він сповнений незграбних конструкцій і, замість того щоби переконувати, тільки дратує.

Переклад — це складніше, ніж здається

4 причини співпрацювати зі студією SYNERGY

ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ

SMM-копирайтинг

SMM-КОПІРАЙТИНГ

Створюємо ваш соціальний імідж

Введите текст заголовка

Привіт Потрібні тексти для соціальних мереж? Студія SYNERGY надає повний спектр послуг SMM-копірайтингу!

Вас теж дратують такі пости? Дешеві банальності з купою емодзі, написані чи то розумово відсталим, чи то дошколям. Фальшива дружелюбність фальшивих SMM-фахівців. «Йоу, дітлахи! Ви тільки подивіться на цю жовту пику! Ми є modern, not кондова corporation!»

Чи це означає, що емодзі заборонені? Звісно, ні. Але вони лише один із прийомів, доступних майстру. І це кунг-фу аж ніяк не схоже на справжнє: тут потрібно опанувати 10 000 ударів, а не 10 000 разів ставити дужки.

Знаєте, у чому проблема текстів для соцмереж? Їх ніхто не читає. Принаймні кожен і тим паче повністю. Люди переглядають стрічку. Якщо пара випадково вихоплених фраз не змогла втримати їхньої уваги, справи кепські. Звідси і пристрасть до емодзі: яскраві іконки помітніші за чорні літери. Але й вони вже набридли. У студії SYNERGY є дещо краще:

Дотепність

Жарти приваблюють. Смішне швидше запам’ятовують. Саме цього ми і прагнемо, хіба ні? Комедії завжди мають успіх. А який контент має найбільше репостів? Жарти та фейкові цитати. А оскільки авторитетному бренду не личить приписувати власні слова Джейсону Стейтему, залишається робити так, щоби люди сміялися. Адже саме за цим вони і приходять до соцмереж. Але важливо, щоби сміялися з вами, а не з вас.

Відсилання

Помітили, що попередній пункт розпочинається прямою цитатою із фільму «99 франків»? Ні? А ті, хто любить цю стрічку так само, як і ми, усміхнулися і згадали, що Альфред Дюлер — справжній телепень. І одразу стали лояльнішими. Неважливо, що за вікном, пост- чи метамодерн, відсилання все ще зближують людей. Бути на одній хвилі зі своєю аудиторією безцінно. Для всього іншого є ефектні фото.

Провокації

Ваша цільова аудиторія — коти? Якщо ні, то навіщо гладити її тільки за шерстю? Писати те, чого не очікують прочитати, і так, щоби користувач на мить завис: «Мені точно не примарилося?». Якщо це вдалося, він, напевно, прочитає пост повністю. Адже тексти в соцмережах ніхто не читає, пам’ятаєте? Сама ця фраза також провокація: ви не очікували побачити її в тексті, що продає послуги SMM-копірайтингу. Але в будь-якої зухвалості, звісно, є межа.

Загравання зі структурою

Що поєднує ангелів Victoria's Secret та фільми Крістофера Нолана? Неповторна витонченість форми. «Вправно зроблено!» — ось найкраща реакція на пост. Вона підвищує віральність та лояльність. Отже, і готовність аудиторії сприймати комерційні заклики. Каламбури, стилізації, схеми — важливо не тільки що сказано, а і як. Зрештою, слово — зброя. Перемагає той, хто вміє поводитися з нею.

Одна помилка — й артилерія цих ефективних прийомів б’є по своїх. А точніше, по репутації бренду. Жарти стають несмішними, відсилання — незрозумілими, провокації — хамськими, а стилізації залишаються непоміченими. Так трапляється, якщо не аналізувати й не сегментувати цільову аудиторію. Ми ж завжди знаємо, до кого звертаємось. Й інших помилок теж не допускаємо. Такий підхід просто не може коштувати 50 центів за пост.

Наші розцінки

1 пост обсягом до 600 знаків8 $
1 пост обсягом до 1200 знаків16 $

Мабуть, у вас виникли запитання

Чому тексти для соціальних мереж дорожчі за інші?

Незнайомі з роботою копірайтера переконані, що його продуктивність обмежена лише швидкістю друку. А насправді — запасом креативності. Це як мана в комп’ютерних іграх. Коли вона вичерпана, автор починає писати шаблонно та нудно. SMM-копірайтинг найбільше витрачає креативність, а тому й дорожчий за інші послуги.

Для чого замовляти лише тексти, якщо численні агенції пропонують SMM під ключ?

В ідеальному світі — ні для чого. Нераціонально самому шукати профі в кожній галузі, якщо хтось уже зробив це за вас. Але вітчизняні агенції повного циклу часто не те, чим здаються. У багатьох у штаті взагалі немає відповідального за тексти. У кращому разі вони звертаються до справжніх копірайтерів, у гіршому — до копійчаних фрілансерів. У результаті ви або переплачуєте, або зазнаєте іміджевих втрат.

Чи є обмеження за тематикою або стилем?

Ні. Професіонала вирізняє розуміння мови як набору інструментів. Варто опанувати їх — і будь-яка мета досяжна. Ми писали для СТО та ресторанів, для криптовалютників та молодих мам, для адептів мережевого маркетингу та серйозних бізнесменів. Про продукти, бренди, спорт і особистісне зростання, а також просто про життя. Для Facebook, Instagram та навіть YouTube. Знаходити правильні слова та прийоми — наша професія.

Є два варіанти: вивести свої акаунти в соціальних мережах на якісно новий рівень або закрити цю сторінку. Зробіть свій вибір.

ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ

Тексты для лендинга

Тексты для лендинга

Не дадим клиенту улететь с вашей посадочной страницы!

Думаете, лендинг — просто эффективный бизнес-инструмент? Нет, это лучшее изобретение человечества со времен пенициллина. Но тот годится лишь для одного — спасать наши бренные тела. А с помощью лендинга можно добиться чего угодно. Главная прелесть посадочной страницы в том, что при разумных вложениях и толковом подходе она дает ощутимый финансовый результат. Если в старой пословице копейка просто бережет рубль, то в данном случае она его приумножает.

Что нужно знать о лендингах

Наметьте только одну цель. Хотите продавать — продавайте. Намерены приглашать на мероприятие — приглашайте. Планируете собирать подписи против сбора подписей — собирайте. Только не делайте две вещи одновременно. Человек запутается в ваших призывах, и задача не будет выполнена.

Сделайте путь к целевому действию коротким. Классический лендинг — это пришел, увидел, совершил. Есть, конечно, исключения, но городить огород в любом случае ни к чему. Любое дополнительное, читай лишнее, действие сузит воронку продаж.

Как известно, среднестатистический клиент ведет себя не лучше среднестатистической рыбы — так и норовит сорваться с крючка, а то и вовсе проигнорировать наживку. Даже если прикармливаешь его хлебными крошками из элитной булочной. Воронка продаж позволяет проанализировать коварное поведение потребителей и сделать выводы.

Этот инструмент наглядно демонстрирует конверсию — соотношение всех посетителей и тех, кто совершил целевое действие. Первые представлены широким основанием, а вторые — узким. Между ними теснятся промежуточные товарищи. Как правило, этапы отсеивания соответствуют пунктам модели потребительского поведения AIDA (внимание, интерес, желание, действие). Зная соотношение потенциальных и реальных покупателей, можно оценить качество предложения, а также посещаемость, необходимую для достижения цели.

А теперь пример. Вы продаете мобильные телефоны по 300 долларов за штуку. В среднем за день ваш сайт посещает 50 человек. Из них лишь 25 детально изучили характеристики. В корзину товар добавили 4 клиента. Покупку в итоге совершили 2, заплатив 600 «зеленых». А вы мечтаете о дневной выручке в 1 500. Полученная сумма в 2,5 раза меньше вашей цели, а значит, во столько раз и нужно увеличить посещаемость этой страницы.

Подкупайте посетителей. Человек охотнее оставит свой email или станет вашим клиентом в обмен на маленькую скидку, чем за здорово живешь. В идеале он должен быть уверен, что получил больше, чем дал. Мы, разумеется, тоже оставили для вас «взятку» внизу страницы.

Результат дает только комплексный подход. Мы бы с радостью написали, что тексты решают все. Но это не так. Хороший лендинг должен быть комбинацией из убедительного текста, броского дизайна и выверенной верстки. Да что там — даже цвет кнопки заказа порой имеет немалое значение. Все звенья в вашей цепи должны быть прочными. Мы за свой участок ручаемся.

3 мифа, о которых пора забыть

№ 1. Зачем мне копирайтер? Там писать всего с десяток предложений.

Чем меньше слов, тем больший эффект должен быть от каждого из них. Если у вас только один выстрел для поражения цели, что вы выберете: пистолет или снайперскую винтовку? Здесь нужен тот, кто разбирается в калибре слов и их пробивной способности.

№ 2. Лендинг должен быть только длинным или только коротким.

Нет, он никому и ничего не должен. Можете выразиться лаконично — будьте кратки. Некоторые идеи не нуждаются в словесной артподготовке. Ну а если есть что рассказать — не бойтесь, что не прочтут. Стоит написать интересно и вкусно, быть убедительным — и клиент ваш.

№ 3. Фальшивая акция с лимитом — отличная идея.

Прививку от этой топорной хитрости ваш клиент получил еще лет 20 назад, когда телемагазины месяцами предлагали «только сейчас и только 30 первым позвонившим» не просто «Дребедень-2000», но и «Дребеденефиксатор-2001» в подарок. Впрочем, если предложение и впрямь ограничено, не стесняйтесь давать обратный отсчет.

3 причины заказать у нас

№ 1. Вы.

Ведь вы дочитали до этого места, а значит, потратили пару минут и даже покрутили несколько раз колесико мышки. Заинтересовали вас — заинтересуем и ваших клиентов.

№ 2. Лендинг «под ключ» — не ключ к успеху.

Не спорим, удобно, когда получаешь все и сразу. Однако многие конторы «все в одном» ограничиваются лишь штатными программистами и дизайнерами, поручая текстовое наполнение фрилансерам, выхваченным на бирже. В формуле вашего сайта не должно быть места случайности.

№ 3. Работаем в команде.

В SYNERGY над вашим текстом трудится не один райтер, а куда более эффективный симбиоз из автора, корректора и редактора. Эта компания в шесть глаз выискивает недочеты и в шесть рук совершенствует результат.

Наши расценки — 10 долларов за 1 000 знаков грамотного текста, отправленного вам точно в срок. Действуют скидки и программа лояльности.

Оставьте заявку — и мы с вами свяжемся

Новости, Статьи, Обзоры

НОВИНИ, СТАТТІ, ОГЛЯДИ

Коли потрібен не просто копірайтер

Якщо мова про здоров’я, то з будь-якою проблемою ви можете звернутися до терапевта. Але в багатьох випадках він направить вас до вузького спеціаліста. Та й самі ви звикли очі довіряти окулісту, вуха — отоларингологу, а серце — кардіологу. І тим паче не йдете зі своєю недугою в перший кабінет, що трапився на шляху. Ця ж нехитра логіка підказує, що за текстом, який продає, потрібно йти до копірайтера, а за текстом журналістського жанру — барабанний дріб по клавіатурі! — до журналіста. Який ще й копірайтер. І редактор. Словом, один із нас. У якого можна замовити:

новину

Це альфа і омега журналістики. Ще на студентській лаві осягаєш принцип перевернутої піраміди та інші ази. А потім, уже в редакції, як перші завдання на тебе чекають саме короткі інформаційні матеріали. Їздиш усюди, трешся поміж людей, вчишся добувати інформацію, а потім відділяти кукіль від пшениці, пишеш і переписуєш під батьківським/материнським наглядом редактора. Тільки так цього й навчаються. А ще, всупереч стереотипам, цей жанр ніколи не переростаєш. Словом, такий досвід, як і будь-який інший, з’являється не на порожньому місці. А разом із навичками копірайтера він утворює дієвий симбіоз. Він і дасть вам змогу отримувати іміджеві та фінансові дивіденди навіть від таких начебто некомерційних текстів, як новини компанії.

статтю

Як не дивно, більшість відвідувачів цієї сторінки не зовсім розуміють, за чим саме прийшли. Справа в тому, що стаття — поняття розмите. І ніхто, окрім журналістів, не зобов’язаний відрізняти її від, скажімо, кореспонденції чи нарису. Тим паче в інтернеті, де цим терміном називають чи не кожен текст, що перевищує за розміром замітку. Тож давайте на зло підручникам і незчисленним класифікаціям розділимо їх усього на 2 різновиди:

Інформаційна стаття

Матеріал, покликаний щось описати: вашу компанію, її історію, перелік послуг. Розповідаємо, щоб викласти факти.

Аналітична стаття

Це вже більш детальне занурення в суть питання. Пояснюємо, зіставляємо, знаходимо причини і наслідки, даємо оцінку та описуємо перспективи.

Усе одно не можете визначитися самі — не біда. Вислухаємо, проконсультуємо та підкажемо, що вам насправді потрібно.

огляд

На що ми можемо написати огляд? Та на що завгодно! Але варіантів дій знову 2:

 • Текст про щось віртуальне й тому загальнодоступне. Наприклад, про мобільний додаток або онлайн-сервіс. Їх ми самі вивчимо й на основі свого досвіду використання все напишемо.
 • Текст про щось конкретне, що знаходиться у вас. Наприклад, про якийсь товар. Його ви самі потримаєте в руках, розглянете під лупою і випробуєте в дії. Ну а ми перетворимо ваші враження або навіть сухий список характеристик на повноцінний текст з об’єктивною оцінкою.
 • Контекст появи товару, порівняння його з конкурентами, докладний опис можливостей, визначення переваг та недоліків — лише так можна дати повне уявлення про товар чи послугу. І лише так ми діємо.
   
  На цих жанрах ми не те що собаку з’їли — пів зоопарку побувало в нашому меню. Тож ось форма для замовлення — дійте. Ну а далі діятимемо ми.
   
  Наші розцінки — 10 $ за 1 000 знаків грамотного й цікавого тексту. Діють знижки та програма лояльності.

  лишіть заявку — і ми з вами зв'яжемося

  SEO-копирайтинг

  SEO-КОПІРАЙТИНГ

  Пишемо тексти, які легко знайти, але неможливо забути

  SEO-копірайтинг мертвий. Серйозно. Те, що раніше вкладали в цей термін, давно вже не працює. Пошукові системи еволюціонували. Ключовою під час ранжування стала якість контенту. Машини ще не вміють оцінювати його самостійно, тому спираються на поведінкові чинники: клікабельність посилання у видачі (CTR), відвідуваність, тривалість і глибину перегляду, показник відмов.

  Тепер для потрапляння в топ потрібна не формально унікальна абракадабра з точним входженням якого-небудь «установка кондиціонера замовити Київ», а зрозумілий, переконливий та грамотний текст, який закриває потребу відвідувача. Епоха тиражування словесного сміття нарешті закінчилася — ура! Герой нового часу не напівграмотний студент, не матуся в декреті, а компетентний і талановитий професіонал — журналіст, редактор чи хоча б філолог.

  В оптимізованих текстах майже не залишилося особливої ​​SEO-магії. Навіть LSI (латентне семантичне індексування), яке багато хто з «професіоналів» згадує чи не як секретну зброю, — це всього лише використання синонімів ключової фрази й тематичної лексики. А хіба нормальний автор може без цього обійтися? Уявіть, наприклад, текст про оцінювання ефективності landing page без згадки слів «конверсія», «лід» і «форма заявки». Отож-бо!
   
  SEO-тексти бувають інформаційними, аналітичними і взагалі будь-якими, але вони завжди прямо чи опосередковано націлені на прибуток. Завдання — не просто бовтатися в топі, а залучати клієнтів. Одразу чи згодом. Тому, якщо мова безпосередньо про копірайтинг (тобто про рекламні тексти), важливо формувати оффер, писати просто, але переконливо, знімати заперечення — словом, продавати.
   
  А ось бути корисним, цікавим та обходити стороною штампи потрібно в будь-якому тексті. Замовляйте в нас, тому що SYNERGY — це молода компанія, що динамічно розвивається, і якість наших послуг приємно здивує… Вас теж дратують ці затерті формулювання? От і добре. Отже, ми спрацюємось.
   
  Наші розцінки — 10 доларів за 1 000 знаків грамотного тексту, відправленого вам точно в погоджений термін. Діють знижки та програма лояльності.

  ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ

  Продающие тексты

  ТЕКСТИ, ЩО ПРОДАЮТЬ

  Створюємо тексти, які працюють за вас

  Уявіть працівника, що не вимагає щомісячної зарплатні. Натомість йому достатньо невеликої суми на самому початку співробітництва. Він розумний, ефективний, працює цілодобово без вихідних, відпусток і лікарняних. Він не звільниться, доки ви цього не схочете. Його навіть годувати не треба. Утопія? От і ні! Такі працівники є, і звуться вони текстами, що продають.

  Обійдемося без банальностей, мовляв, конкуренція в інтернеті настільки шалена, що коли не зачепити й не переконати відвідувача, то справи кепські. Це загальновідомо. Оскільки ви опинилися тут, то розумієте, чого потребуєте й навіщо. У нас це є.

  Копірайтери хизуються абревіатурами, наче в них міститься неабияка рекламна магія: AIDA, PMPHS, ODC. Хоп — і конверсія 50 %! Розкриваємо головний секрет професії: жодна з цих формул не працює. Принаймні якщо застосовувати її незграбно й без хитрощів.

  «Утомився від безграмотних і неефективних текстів? Ніхто не купує твої пластикові вікна? Рішення є! Замовляй тексти в копірайтера Остапа. Остап: великий досвід роботи, широкий спектр послуг, якість приємно здивує».

  Зачепило? Отож-бо! А це, між іншим, PMPHS (Pain — More Pain — Hope — Solution).

  Насправді рецепт ефективного тексту не такий уже і складний. Достатньо виконати 3 умови:

  Донести УТП
  Зняти заперечення
  Закликати до дії

  До біса абстракції, пояснюємо на собі, адже зараз перед вами саме текст, що продає.

  Унікальна торговельна пропозиція

  Нині майже не лишилося вільних ніш. Замовити піцу, текст, відцентровий насос — кожен із цих запитів рвуться задовольнити сотні компаній. Тому унікальність у такому разі — це не «такого більш ніде не купиш», а переконлива причина придбати щось саме у вас.

  Фішка студії SYNERGY не «широкий спектр послуг», хай йому грець, а компетентність у 2 ключових галузях: інтернет-маркетинг і мова.

  Інтернет-маркетинг вимагає заглиблюватися в тему, формувати УТП, знімати заперечення — коротко кажучи, переконувати. І робити це не пустими риторичними фігурами, а фактами. Володіння ж мовою гарантує, що текст вийде цікавий, зрозумілий і без помилок: стилістичних, пунктуаційних, морфологічних — жодних.

  УТП має бути конкретною. Наша саме така:

  Над кожним текстом працюють 3 професіонали: автор, редактор і коректор. У кожного щонайменше 10 років досвіду. Саме тому наші тексти влучні й дієві.

  Справді дотримуємося дедлайнів. Якщо запізнимося на день — ви отримаєте знижку 30 %. На 2 дні — 60 %, на 3 й більше — 90 %.

  Якщо одразу замовляєте більше ніж на 500 $, даруємо редактуру текстів на вашому сайті. За повторні замовлення — накопичувальну знижку.

  Вартість 1 000 знаків — 10 $.

  Заперечення

  Щоб отримати клієнта, треба думати як клієнт. А в нього завжди є заперечення. Найбільш гострі «чому» в жодному разі не мають лишитися без відповіді.

  Чому так дорого? На біржі повно копірайтерів по 1 $ за 1 000 знаків, а ви вимагаєте 10.

  Насправді є лише 2 різновиди комерційних текстів:
  • марні, проте дешеві;
  • дієві, але дорогі.

  Украй неприємний нюанс полягає в тому, що висока ціна нічого не гарантує: на жаль, ринок сповнений нахабних псевдофахівців. Але численні студенти й домогосподарки, що труться на біржах і готові працювати за копійки, точно не заглиблюватимуться в тонкощі вашого бізнесу. Так само, як і довго редагувати свої тексти. У кращому разі ви отримаєте шаблонний і не надто безграмотний опус про «молоду компанію, що дуже динамічно розвивається».

  Створення ефективного тексту вимагає часу: на збирання інформації, аналіз конкурентів, розроблення концепції, написання, погодження із замовником, редактуру й коректуру. Чи може все це коштувати кілька баксів?

  До того ж не втомлюємося повторювати: тексти — це інвестиція в бізнес. Залучаючи клієнтів, вони не лише окуповують себе, але й забезпечують надприбутки, а ще формують чи підтримують імідж.

  Багато хто з ваших конкурентів гарантує конверсію. Наприклад, не меншу за 20 %. Ви — ні. У такому разі навіщо мені ризикувати?

  Хоча би тому, що ми не брешемо. Відсоток відвідувачів, що виконали цільову дію, залежить щонайменше від 4 чинників: конкурентності самої пропозиції, якості трафіку, тексту та UX/UI сайту. Той, хто не контролює їх усі, але розкидується гарантіями, просто кричить про свою некомпетентність.

  Проте іноді ми можемо погодитися працювати за відсоток від продажів.

  Нащо мені агенція, коли можна звернутися до професіонального копірайтера-одинака? Це буде дешевше.

  По-перше, три голови краще за одну. Текст, над яким працювали автор, редактор і коректор (за умови, що всі вони професіонали), неодмінно виявиться ґрунтовнішим, чистішим та стилістично витонченішим, аніж у людини-оркестру.

  По-друге, у нас помірні ціни — нижчі, ніж у топових авторів із біржі та багатьох агенцій. Але порівняйте портфоліо — й одразу зрозумієте, хто профі, а хто просто гуляв поруч.

  Заклик до дії

  Коли УТП донесена, а заперечень більше немає, лишається останній крок — пояснити читачу, що далі: куди телефонувати і як замовляти.

  Нижче ви бачите контактну форму. Заповніть її — і ми вам зателефонуємо. Або можете телефонувати чи писати самі. Усі номери й месенджери вказані після форми.

  Саме час дізнатися, що таке справді дієві тексти. Тож чекаємо на замовлення.

  ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ

  Описания товаров

  ОПИС ТОВАРІВ І КАТЕГОРІЙ

  Замість тисячі консультантів

  Введите текст заголовка

  Коли ви востаннє читали ці описи? Отож-бо й воно! Типова картка товару — це декілька фотографій (чи навіть одна, просто знайдена в інтернеті), ціна, кнопка «Додати до кошика» та SEO-абракадабра дрібним шрифтом. А сторінки категорій? «Сьогодні усе більше людей хочуть купити електродриль у Полтаві…» — кому здалася ця ахінея?

  Так, хоч би якими інформативними, переконливими і грамотними були статті та описи товарів, вони не панацея. Без комплексного підходу інтернет-комерція приречена. Але доки контент вашого сайту кричить: «Не читай, я тут не для тебе, а для пошуковиків!» — про яку максимальну ефективність може йти мова? Простіше кажучи, ви втрачаєте прибуток.
   
  Через інтернет не помацаєш, не оціниш якість матеріалів та інші переваги товару. Його образ формують фото, відео та слова. А не знайшовши відповідей на свої запитання, відвідувач піде. В інший магазин, на форум, куди завгодно. І, швидше за все, уже не повернеться. Якщо ви торгуєте типовими товарами (смартфонами, ноутбуками або комплектуючими), ще можна сподіватися, що врешті-решт його спокусить ціна. Якщо ж товарами виключно імпульсного попиту, пиши пропало.

  Безтолкові SEO-блоки не просто не спонукають до покупки — вони ще і шкідливі. Відколи поведінкові чинники стали основними під час ранжування, через тексти, які ніхто не читає, ваш магазин просідає у видачі.

  Правильні тексти для інтернет-магазину — це про користь. Ви самі кому довіритеся? Пустодзвону з нескінченними «якість приємно здивує» чи фахівцю, який зі сторінок сайту доступно пояснить, чому і в яких випадках саме цей товар підійде найкраще?

  Копірайтерам, які продають себе на біржі по 30 центів за 1 000 знаків, усе це не по зубах. І тому їхні тексти обходяться найдорожче: знижують конверсію і відвідуваність, а також б’ють по репутації. Якісний контент для інтернет-магазина — це завжди прибуткова інвестиція в бізнес.
   
  А якщо на сайті десятки тисяч недорогих товарів? Наприклад, радіодеталей. Тоді замовляти описи недоцільно. Але навіть у такому рідкісному випадку правильно складені тексти для головної та службових сторінок (умови доставки, оплати та повернення, про компанію) творять дива.

  Наші розцінки

  Опис товарів і категорій, пости для блогу10 $ за 1 000 знаків
  Тексти для сторінок (головна, умови доставки, оплати, повернення, про компанію)10 $ за 1 000 знаків
  Контент для інтернет-магазину «під ключ»договорная (с учетом знижок)

  ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ

  Редактура

  Редактура и корректура

  Тексты — оружие: держите их в чистоте!
  Каким бы крутым ни был копирайтер, он все равно допускает ошибки. У профессионалов их меньше, особенно совсем детских ляпов, но всегда — повторяем, всегда! — есть к чему придраться. О псевдопрофессионалах и говорить нечего. А ведь каждая лишняя запятая, неграмотно составленное предложение, каждое истертое до дыр «всем известно, что» — это удар и по конверсии, и по вашей репутации.
  Зачем далеко ходить? Вот как пишет якобы лучший автор — обойдемся без имен — крупнейшей в Рунете биржи удаленной работы FL.ru. Это фрагмент текста, помещенного в портфолио, куда по закону жанра должно попадать только самое-самое.

  Вот что бывает, если экономить на редактуре и корректуре. И дело даже не в том, что каждый уважающий себя автор обязан проштудировать справочники Розенталя, Мильчина и Лопатина. Проверять свои тексты трудно: ошибки не столь заметны, а формулировки кажутся понятными и удачными, даже если это не так.

  Именно поэтому в SYNERGY над каждым текстом работают как минимум 3 специалиста: автор, редактор и корректор. Мы правим и чужие тексты — в тех случаях, когда это возможно. Если оригинал слишком плох и требует полной переработки, не беремся. Также не редактируем научные работы (курсовые, дипломные и т. д.) и художественную литературу.

  Как мы работаем

  Редактор

  Выжигает клише, многословие, канцеляризмы. Никаких «молодых динамично развивающихся компаний» и «в силу наличия отсутствующих пунктов».

  Улучшает читабельность. Слишком длинные предложения должны стать короче, а нанизанные друг на друга одинаковые падежные формы («задача повышения конверсии предложения») — исчезнуть.

  Исправляет ошибки. Логические, лексические, стилистические, морфологические, синтаксические, пунктуационные и, наконец, орфографические — не останется ни одной.

  Корректор

  Проверяет редактора. Потому что даже профессионал может что-то да не заметить.

  Не упускает важных мелочей. Правильные кавычки, неразрывные пробелы и еще десяток нюансов, отличающих идеально оформленный текст от того, что обычно присылают копирайтеры.

  Стоимость наших услуг

  Если уверены, что ваш текст почти безупречен (до 2 ошибок на 1 000 знаков), присылайте — и мы вычитаем его бесплатно. В противном случае стоимость комплексной правки — 4 доллара за 1 000 знаков, а корректуры — 2.

  Оставьте заявку — и мы с вами свяжемся