SEO-КОПІРАЙТИНГ

Пишемо тексти, які легко знайти, але неможливо забути

SEO-копірайтинг мертвий. Серйозно. Те, що раніше вкладали в цей термін, давно вже не працює. Пошукові системи еволюціонували. Ключовою під час ранжування стала якість контенту. Машини ще не вміють оцінювати його самостійно, тому спираються на поведінкові чинники: клікабельність посилання у видачі (CTR), відвідуваність, тривалість і глибину перегляду, показник відмов.

Тепер для потрапляння в топ потрібна не формально унікальна абракадабра з точним входженням якого-небудь «установка кондиціонера замовити Київ», а зрозумілий, переконливий та грамотний текст, який закриває потребу відвідувача. Епоха тиражування словесного сміття нарешті закінчилася — ура! Герой нового часу не напівграмотний студент, не матуся в декреті, а компетентний і талановитий професіонал — журналіст, редактор чи хоча б філолог.

В оптимізованих текстах майже не залишилося особливої ​​SEO-магії. Навіть LSI (латентне семантичне індексування), яке багато хто з «професіоналів» згадує чи не як секретну зброю, — це всього лише використання синонімів ключової фрази й тематичної лексики. А хіба нормальний автор може без цього обійтися? Уявіть, наприклад, текст про оцінювання ефективності landing page без згадки слів «конверсія», «лід» і «форма заявки». Отож-бо!
 
SEO-тексти бувають інформаційними, аналітичними і взагалі будь-якими, але вони завжди прямо чи опосередковано націлені на прибуток. Завдання — не просто бовтатися в топі, а залучати клієнтів. Одразу чи згодом. Тому, якщо мова безпосередньо про копірайтинг (тобто про рекламні тексти), важливо формувати оффер, писати просто, але переконливо, знімати заперечення — словом, продавати.
 
А ось бути корисним, цікавим та обходити стороною штампи потрібно в будь-якому тексті. Замовляйте в нас, тому що SYNERGY — це молода компанія, що динамічно розвивається, і якість наших послуг приємно здивує… Вас теж дратують ці затерті формулювання? От і добре. Отже, ми спрацюємось.
 
Наші розцінки — 10 доларів за 1 000 знаків грамотного тексту, відправленого вам точно в погоджений термін. Діють знижки та програма лояльності.

ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ