SMM-КОПІРАЙТИНГ

Створюємо ваш соціальний імідж

Введите текст заголовка

Привіт Потрібні тексти для соціальних мереж? Студія SYNERGY надає повний спектр послуг SMM-копірайтингу!

Вас теж дратують такі пости? Дешеві банальності з купою емодзі, написані чи то розумово відсталим, чи то дошколям. Фальшива дружелюбність фальшивих SMM-фахівців. «Йоу, дітлахи! Ви тільки подивіться на цю жовту пику! Ми є modern, not кондова corporation!»

Чи це означає, що емодзі заборонені? Звісно, ні. Але вони лише один із прийомів, доступних майстру. І це кунг-фу аж ніяк не схоже на справжнє: тут потрібно опанувати 10 000 ударів, а не 10 000 разів ставити дужки.

Знаєте, у чому проблема текстів для соцмереж? Їх ніхто не читає. Принаймні кожен і тим паче повністю. Люди переглядають стрічку. Якщо пара випадково вихоплених фраз не змогла втримати їхньої уваги, справи кепські. Звідси і пристрасть до емодзі: яскраві іконки помітніші за чорні літери. Але й вони вже набридли. У студії SYNERGY є дещо краще:

Дотепність

Жарти приваблюють. Смішне швидше запам’ятовують. Саме цього ми і прагнемо, хіба ні? Комедії завжди мають успіх. А який контент має найбільше репостів? Жарти та фейкові цитати. А оскільки авторитетному бренду не личить приписувати власні слова Джейсону Стейтему, залишається робити так, щоби люди сміялися. Адже саме за цим вони і приходять до соцмереж. Але важливо, щоби сміялися з вами, а не з вас.

Відсилання

Помітили, що попередній пункт розпочинається прямою цитатою із фільму «99 франків»? Ні? А ті, хто любить цю стрічку так само, як і ми, усміхнулися і згадали, що Альфред Дюлер — справжній телепень. І одразу стали лояльнішими. Неважливо, що за вікном, пост- чи метамодерн, відсилання все ще зближують людей. Бути на одній хвилі зі своєю аудиторією безцінно. Для всього іншого є ефектні фото.

Провокації

Ваша цільова аудиторія — коти? Якщо ні, то навіщо гладити її тільки за шерстю? Писати те, чого не очікують прочитати, і так, щоби користувач на мить завис: «Мені точно не примарилося?». Якщо це вдалося, він, напевно, прочитає пост повністю. Адже тексти в соцмережах ніхто не читає, пам’ятаєте? Сама ця фраза також провокація: ви не очікували побачити її в тексті, що продає послуги SMM-копірайтингу. Але в будь-якої зухвалості, звісно, є межа.

Загравання зі структурою

Що поєднує ангелів Victoria's Secret та фільми Крістофера Нолана? Неповторна витонченість форми. «Вправно зроблено!» — ось найкраща реакція на пост. Вона підвищує віральність та лояльність. Отже, і готовність аудиторії сприймати комерційні заклики. Каламбури, стилізації, схеми — важливо не тільки що сказано, а і як. Зрештою, слово — зброя. Перемагає той, хто вміє поводитися з нею.

Одна помилка — й артилерія цих ефективних прийомів б’є по своїх. А точніше, по репутації бренду. Жарти стають несмішними, відсилання — незрозумілими, провокації — хамськими, а стилізації залишаються непоміченими. Так трапляється, якщо не аналізувати й не сегментувати цільову аудиторію. Ми ж завжди знаємо, до кого звертаємось. Й інших помилок теж не допускаємо. Такий підхід просто не може коштувати 50 центів за пост.

Наші розцінки

1 пост обсягом до 600 знаків8 $
1 пост обсягом до 1200 знаків16 $

Мабуть, у вас виникли запитання

Чому тексти для соціальних мереж дорожчі за інші?

Незнайомі з роботою копірайтера переконані, що його продуктивність обмежена лише швидкістю друку. А насправді — запасом креативності. Це як мана в комп’ютерних іграх. Коли вона вичерпана, автор починає писати шаблонно та нудно. SMM-копірайтинг найбільше витрачає креативність, а тому й дорожчий за інші послуги.

Для чого замовляти лише тексти, якщо численні агенції пропонують SMM під ключ?

В ідеальному світі — ні для чого. Нераціонально самому шукати профі в кожній галузі, якщо хтось уже зробив це за вас. Але вітчизняні агенції повного циклу часто не те, чим здаються. У багатьох у штаті взагалі немає відповідального за тексти. У кращому разі вони звертаються до справжніх копірайтерів, у гіршому — до копійчаних фрілансерів. У результаті ви або переплачуєте, або зазнаєте іміджевих втрат.

Чи є обмеження за тематикою або стилем?

Ні. Професіонала вирізняє розуміння мови як набору інструментів. Варто опанувати їх — і будь-яка мета досяжна. Ми писали для СТО та ресторанів, для криптовалютників та молодих мам, для адептів мережевого маркетингу та серйозних бізнесменів. Про продукти, бренди, спорт і особистісне зростання, а також просто про життя. Для Facebook, Instagram та навіть YouTube. Знаходити правильні слова та прийоми — наша професія.

Є два варіанти: вивести свої акаунти в соціальних мережах на якісно новий рівень або закрити цю сторінку. Зробіть свій вибір.

ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ