ТЕКСТИ, ЩО ПРОДАЮТЬ

Створюємо тексти, які працюють за вас

Уявіть працівника, що не вимагає щомісячної зарплатні. Натомість йому достатньо невеликої суми на самому початку співробітництва. Він розумний, ефективний, працює цілодобово без вихідних, відпусток і лікарняних. Він не звільниться, доки ви цього не схочете. Його навіть годувати не треба. Утопія? От і ні! Такі працівники є, і звуться вони текстами, що продають.

Обійдемося без банальностей, мовляв, конкуренція в інтернеті настільки шалена, що коли не зачепити й не переконати відвідувача, то справи кепські. Це загальновідомо. Оскільки ви опинилися тут, то розумієте, чого потребуєте й навіщо. У нас це є.

Копірайтери хизуються абревіатурами, наче в них міститься неабияка рекламна магія: AIDA, PMPHS, ODC. Хоп — і конверсія 50 %! Розкриваємо головний секрет професії: жодна з цих формул не працює. Принаймні якщо застосовувати її незграбно й без хитрощів.

«Утомився від безграмотних і неефективних текстів? Ніхто не купує твої пластикові вікна? Рішення є! Замовляй тексти в копірайтера Остапа. Остап: великий досвід роботи, широкий спектр послуг, якість приємно здивує».

Зачепило? Отож-бо! А це, між іншим, PMPHS (Pain — More Pain — Hope — Solution).

Насправді рецепт ефективного тексту не такий уже і складний. Достатньо виконати 3 умови:

Донести УТП
Зняти заперечення
Закликати до дії

До біса абстракції, пояснюємо на собі, адже зараз перед вами саме текст, що продає.

Унікальна торговельна пропозиція

Нині майже не лишилося вільних ніш. Замовити піцу, текст, відцентровий насос — кожен із цих запитів рвуться задовольнити сотні компаній. Тому унікальність у такому разі — це не «такого більш ніде не купиш», а переконлива причина придбати щось саме у вас.

Фішка студії SYNERGY не «широкий спектр послуг», хай йому грець, а компетентність у 2 ключових галузях: інтернет-маркетинг і мова.

Інтернет-маркетинг вимагає заглиблюватися в тему, формувати УТП, знімати заперечення — коротко кажучи, переконувати. І робити це не пустими риторичними фігурами, а фактами. Володіння ж мовою гарантує, що текст вийде цікавий, зрозумілий і без помилок: стилістичних, пунктуаційних, морфологічних — жодних.

УТП має бути конкретною. Наша саме така:

Над кожним текстом працюють 3 професіонали: автор, редактор і коректор. У кожного щонайменше 10 років досвіду. Саме тому наші тексти влучні й дієві.

Справді дотримуємося дедлайнів. Якщо запізнимося на день — ви отримаєте знижку 30 %. На 2 дні — 60 %, на 3 й більше — 90 %.

Якщо одразу замовляєте більше ніж на 500 $, даруємо редактуру текстів на вашому сайті. За повторні замовлення — накопичувальну знижку.

Вартість 1 000 знаків — 10 $.

Заперечення

Щоб отримати клієнта, треба думати як клієнт. А в нього завжди є заперечення. Найбільш гострі «чому» в жодному разі не мають лишитися без відповіді.

Чому так дорого? На біржі повно копірайтерів по 1 $ за 1 000 знаків, а ви вимагаєте 10.

Насправді є лише 2 різновиди комерційних текстів:
• марні, проте дешеві;
• дієві, але дорогі.

Украй неприємний нюанс полягає в тому, що висока ціна нічого не гарантує: на жаль, ринок сповнений нахабних псевдофахівців. Але численні студенти й домогосподарки, що труться на біржах і готові працювати за копійки, точно не заглиблюватимуться в тонкощі вашого бізнесу. Так само, як і довго редагувати свої тексти. У кращому разі ви отримаєте шаблонний і не надто безграмотний опус про «молоду компанію, що дуже динамічно розвивається».

Створення ефективного тексту вимагає часу: на збирання інформації, аналіз конкурентів, розроблення концепції, написання, погодження із замовником, редактуру й коректуру. Чи може все це коштувати кілька баксів?

До того ж не втомлюємося повторювати: тексти — це інвестиція в бізнес. Залучаючи клієнтів, вони не лише окуповують себе, але й забезпечують надприбутки, а ще формують чи підтримують імідж.

Багато хто з ваших конкурентів гарантує конверсію. Наприклад, не меншу за 20 %. Ви — ні. У такому разі навіщо мені ризикувати?

Хоча би тому, що ми не брешемо. Відсоток відвідувачів, що виконали цільову дію, залежить щонайменше від 4 чинників: конкурентності самої пропозиції, якості трафіку, тексту та UX/UI сайту. Той, хто не контролює їх усі, але розкидується гарантіями, просто кричить про свою некомпетентність.

Проте іноді ми можемо погодитися працювати за відсоток від продажів.

Нащо мені агенція, коли можна звернутися до професіонального копірайтера-одинака? Це буде дешевше.

По-перше, три голови краще за одну. Текст, над яким працювали автор, редактор і коректор (за умови, що всі вони професіонали), неодмінно виявиться ґрунтовнішим, чистішим та стилістично витонченішим, аніж у людини-оркестру.

По-друге, у нас помірні ціни — нижчі, ніж у топових авторів із біржі та багатьох агенцій. Але порівняйте портфоліо — й одразу зрозумієте, хто профі, а хто просто гуляв поруч.

Заклик до дії

Коли УТП донесена, а заперечень більше немає, лишається останній крок — пояснити читачу, що далі: куди телефонувати і як замовляти.

Нижче ви бачите контактну форму. Заповніть її — і ми вам зателефонуємо. Або можете телефонувати чи писати самі. Усі номери й месенджери вказані після форми.

Саме час дізнатися, що таке справді дієві тексти. Тож чекаємо на замовлення.

ЛИШІТЬ ЗАЯВКУ — І МИ З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ